O inwestycji - Nowe mieszkania Zabrze - Parkowe Zacisze - zamieszkaj z Zabrzu
Live Chat Software
Live Chat Software

Inwestycja Roku 2015

Osiedle Niezapominajek
zwycięzcą Ogólnopolskiego
Programu Budowlanego 2015

Dowiedz się więcej

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zapraszamy do kontaktu
w celu umówienia terminu spotkania!

Dowiedz się więcej

Inwestycja ukończona.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego filmu.

Dowiedz się więcej

Laur Klienta Odkrycie Roku 2014

Inwestor Fargo SystemBau Sp.z o.o.
nagrodzony za budownictwo energooszczędne.

Dowiedz się więcej

Technologia jutra.

Już dziś budujemy w standardach,
które będą obowiązywały w przyszłości.

Dowiedz się więcej

Funkcjonalność.

Przestronne windy, szerokie miejsca parkingowe,
ułatwienia dla niepełnosprawnych.

Dowiedz się więcej

Energooszczędność.

Ponad 3000 zł rocznie oszczędności
tylko na ogrzewaniu i ciepłej wodzie.

Dowiedz się więcej

Wypoczynek.

Tarasy - dodatkowa przestrzeń, za którą nie płacisz.
Park - miejsce relaksu i rekreacji.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja.

Inwestycja w atrakcyjnym
miejscu w centrum Zabrza.

Dowiedz się więcej

O inwestycji

Nowe mieszkania Zabrze

Zlokalizowana w centrum Zabrza nowoczesna inwestycja Parkowe Zacisze liczy 67 mieszkań, zaprojektowanych z myślą o Klientach ceniących sobie komfort i bezpieczeństwo. W pobliżu osiedla znajdują się ważne węzły komunikacyjne (DTŚ, A4,A1) i takie miejsca jak centrum handlowe M1, szkoły, ośrodki zdrowia, kultury i sportu.

Atrakcyjne położenie w miejscowości Zabrze, w bliskim sąsiedztwie parku , sprawia, że jest to wymarzone miejsce zarówno dla osób aktywnych jak i szukających wypoczynku. Parkowe Zacisze łączy w sobie wygodę w codziennym funkcjonowaniu, elegancję, wysoką jakość wykonania. Zastosowane w trakcie realizacji inwestycji niezwykle nowoczesne rozwiązania, zapewniają oszczędność i obniżenie kosztów eksploatacji nawet do 30%.

 

nowe mieszkania zabrze    mieszkania zabrze

 

Mieszkania 2 pokojowe- cena już od 3 860 zł brutto/ 1 mkw.
Przykładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 49,14 mkw. składa się z: pokoju dziennego z aneksem kuchennym (24,97 mkw.), sypialni (12,00 mkw.), łazienki połączonej z ubikacją (4,65 mkw.), garderoby (2,81 mkw.) oraz przedpokoju (4,71 mkw.). Do mieszkania należy duży balkon o powierzchni 12,50 mkw. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym. W ofercie jest więcej mieszkań 2 pokojowych.

 

nowe mieszkania zabrze


Mieszkania 3 pokojowe- cena już od 3 860 zł brutto/ 1 mkw.
Przykładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 68,19 mkw. składa się z: pokoju dziennego z aneksem kuchennym (25,74 mkw.), sypialni (7,49 mkw.), II sypialni (11,73 mkw.), łazienki (4,66 mkw.), II łazienki (4,81 mkw.), garderoby (3,26 mkw.), oraz przedpokoju (10,50 mkw.). Do mieszkania należą dwa duże balkony o powierzchni 10,45 mkw. i 13,20 mkw. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym. W ofercie jest więcej mieszkań 3 pokojowych.

 

mieszkania zabrze


Apartamenty
Apartamenty zlokalizowane są na ostatniej kondygnacji budynku. Przykładowy apartament ma powierzchnię użytkową 115,77 mkw. Niewątpliwie atrakcyjność tego apartamentu wzrasta poprzez bardzo duży taras o powierzchni 96,58 mkw. oraz dodatkowy balkon o powierzchni 9,57 mkw. Apartament można podzielić na dwie części: I część to część dzienna składająca się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (45,84 mkw.) oraz z małego wc (2,27 mkw.) zapewniającego zachowanie prywatności pozostałej części apartamentu, natomiast II część apartamentu - część prywatna, składa się z: trzech sypialni (12,78 mkw., 11,70 mkw., 11,15 mkw.), łazienki z ubikacją (12,25 mkw.) i garderoby (3,78 mkw.). Łatwą komunikację w apartamencie zapewnia przestronny korytarz (16,00 mkw). Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym.

 

zabrze mieszkania


 

Bądźmy w kontakcie

biuro@fargogroup.pl